Apartamentet e Rezidencës

Apartamente verore me qera per pushime në Alba Adriatika

appartamenti alba adriatica

Më poshtë do të gjeni një përshkrim të apartamenteve që ju propozojmë me qera në Alba Adriatika. Duke kaluar skedat e mëposhtme do të mund të shikoni të gjithë apartamentet e strukturave tona në Alba Adriatika.

 • Banesat janë të dimensioneve të ndryshme dhe sipas kërkesave tuaja mund të zgjidhni midis atyre dy, tre ose katër ambjente. Të gjithë apartamentet e propozuar për ju janë të pajisur me TV, telefon me linjë direkte, lidhje Wireless, kasafortë, kabinë dushi dhe peshqirë në banjo, ajër i kondicionuar në banesat e ekpozuara dhe ato në perëndim. Thuajse të gjtihë apartamentet e rezidencë Costa ofrojnë pamjen nga deti i Alba Adriatikas dhe disponojnë tarraca dhe ballkone, ndërsa disa të tjera kanë ballkone dhe kopsht privat ose me oborre të mëdha me një pamje të mrekullueshme nga deti dhe mbi kodrat e gjelbërta.

  Pushime- të paharrueshme
  apartamente pushimi ne abruzzo bregdet
 • Banesat janë të dimensioneve të ndryshme dhe sipas kërkesave tuaja mund të zgjidhni midis atyre dy, tre ose katër ambjente. Të gjithë apartamentet e propozuar për ju janë të pajisur me TV, telefon me linjë direkte, lidhje Wireless, kasafortë, kabinë dushi dhe peshqirë në banjo, ajër i kondicionuar në banesat e ekpozuara dhe ato në perëndim. Thuajse të gjtihë apartamentet e rezidencë Costa ofrojnë pamjen nga deti i Alba Adriatikas dhe disponojnë tarraca dhe ballkone, ndërsa disa të tjera kanë ballkone dhe kopsht privat ose me oborre të mëdha me një pamje të mrekullueshme nga deti dhe mbi kodrat e gjelbërta.

  Pushime- të paharrueshme
  appartament per pushime ne itali
 • Banesat janë të dimensioneve të ndryshme dhe sipas kërkesave tuaja mund të zgjidhni midis atyre dy, tre ose katër ambjente. Të gjithë apartamentet e propozuar për ju janë të pajisur me TV, telefon me linjë direkte, lidhje Wireless, kasafortë, kabinë dushi dhe peshqirë në banjo, ajër i kondicionuar në banesat e ekpozuara dhe ato në perëndim. Thuajse të gjtihë apartamentet e rezidencë Costa ofrojnë pamjen nga deti i Alba Adriatikas dhe disponojnë tarraca dhe ballkone, ndërsa disa të tjera kanë ballkone dhe kopsht privat ose me oborre të mëdha me një pamje të mrekullueshme nga deti dhe mbi kodrat e gjelbërta.

  Pushime- të paharrueshme
  hotel ne abruzzo bregdet
Tipet e

Apartamenteve

shtepi pushimi me pamje nga deti itali
shtepi pushimi ne abruzzo

Bilokale (me 2 ambjente)

Max. 4 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë & Ballkon
 • Kasafortë
 • TV LCD
Detaje
pushime ne bregdet itali

TRILOKALE (me 3 ambjente)

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë
 • Pamje nga deti
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Detaje
shtepi pushimi ne abruzzo

TRILOKALE SUPERIOR (me 3 ambjente)

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë
 • Pamje nga deti
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Detaje
apartamente pushimi ne abruzzo bregdet

TRILOkALE PLUS (me 3 ambjente)

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë
 • Pamje nga deti
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Detaje
hotel ne abruzzo bregdet

QUADRILOKALE SUITE Deluxe VERI

Max. 8 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Furrë Mikrovalë
 • Pamje nga Kodrat
 • Vend Fantastik
 • TV LCD
 • 3 Dhoma Dopjo
Detaje
apartamente pushimi ne abruzzo bregdet

QUADRILOKALE SUITE Deluxe JUG

Max. 8 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Lavastovilje
 • Tarracë e madhe me verandë
 • Vend Fantastik
 • TV LCD
 • 2 Dhoma Dopjo
 • + 1 dhomë me 2 krevate tek
Detaje

Offerta Speciale

Offertat më të mira për klientët më të mirë
shtepi pushimi ne abruzzo
 • PROMOCION ÇIFT

  Për Çifte Zbritje 10%

  Zbritje 10% për periudhat (A-B-C-D-Q)

  Për prenotime deri në 2 persona midis fëmijësh dhe të rriturish

  Më shumë Info

Fotogaleri

appartamenti affitto alba adriatica