Apartamentet e Residencës

QUADRILOCALI SUITE Deluxe NORD Rezidence e apartamente pushimesh buze detit ne Alba Adriatika

hotel buze detit abruzzo

QUADRILOCALI SUITE Deluxe NORD me shërbime të dyfishuara( Janë në total 2 dhe secili mund të mbajë gjithsej deri në maksimumi 8 persona përfshirë të rritur dhe fëmijë) dhe me një pamje të mrekullueshme nga deti.

Ky apartament është I vendosur në katin e tretë të rezidencës, dhe është një suitë e mrekullueshme që ofron shumë hapësira dhe gëzon një pamje nga deti drejt lindjes dhe një pamje nga kodrat piktoreske drejt perëndimit. I mobiluar mirë dhe shumë komod, përbëhet nga zona e ditës, zona e natës dhe një zone e madhe e jashtme.

Zona e ditës

Ofron qëndrim në një ambjent të mobiluar me divan, krevat dopio, tavolinë me karrige, TV LCD (dixhital tokësor), një kuzhinë moderne e pajisur me enë dhe mjete të ndryshme, frigorifer i lartë dhe me freezer. Shumë prej ketyre apartamenteve janë të pajisur dhe me furrë elektrike dhe nëse kërkohet mund të pajisen edhe me furrë me mikrovalë.

Zona e natës

Përbehet nga 3 dhoma gjumi martesore(2 prej të cilave kanë pamje nga deti) me TV LCD(dixhital tokësor), 2 tualete me kabinë dushi dhe peshqirë( një prej të cilëve është brenda njërës prej tre dhomave, ndërsa tjetri është në shërbimin e dhomave të tjera).

Zona e Jashtme

Ofron një vend të mrekullueshëm, gjigand dhe privat me një terracë të madhe rreth (150 m2) dhe pamje në të gjithë peisazhin. Është i pajisur me tavolinë dhe karrige për të pasur mundësinë e të drekuarit jashtë, ka krevatë të vegjël për momente relaksi.

I Servizi

 • Max. 8 Persone
 • Ajër i kondicionuar
 • Parking i jashtëm/Garazh
 • Telefon me linjë direkte
 • Ashensor
 • Shërbim internet falas
 • Mini klub dhe animim
 • Biçikletë
 • Tarraca të mëdha dhe ballkone
 • Kabine dushi dhe peshqirë në tualet
 • Shërbim 24 orë në 24
 • Kasafortë
 • Oborr privat
 • TV LCD(dixhital tokësor)
Kërko Disponueshmëri
Tipet e tjera të

Apartamenteve

oferta pushimesh ne itali
hotel buze detit itali

Bilokale (me 2 ambjente)

Max. 4 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë & Ballkon
 • Kasafortë
 • TV LCD
Detaje
oferta pushimesh per femijet

TRILOKALE (me 3 ambjente)

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë
 • Pamje nga deti
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Detaje
apartamente pushimi ne abruzzo bregdet

TRILOKALE SUPERIOR (me 3 ambjente)

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë
 • Pamje nga deti
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Detaje
hotel buze detit abruzzo

TRILOKALE PLUS (me 3 ambjente)

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë
 • Pamje nga deti
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Detaje
oferta pushimesh per femijet

QUADRILOKALE SUITE Deluxe JUG

Max. 8 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Lavastovilje
 • Tarracë e madhe me verandë
 • Vend Fantastik
 • TV LCD
 • 2 Dhoma Dopjo
 • + 1 dhomë me 2 krevate tek
Detaje

Fotogaleri

oferta pushimesh ne itali