Apartamentet e Rezidencës

TRILOKALE

dhoma me qera per pushime ne bregdet

TRILOKALE (Ne total janë 8 dhe secila mund të mbajë deri në maksimumi 4 persona përfshirë të rritur dhe fëmijë.) Disa kanë pamje nga deti.

Çdo Trilokale nga zona e ditës, zona e natës dhe një zonë e jashtme.

Zona e ditës

Ofron qëndrim në një ambjent të mobiluar me divan, krevat dopio, tavolinë me karrige, TV LCD (dixhital tokësor), një kuzhinë moderne e pajisur me enë dhe mjete të ndryshme, frigorifer i lartë dhe me freezer. Shumë prej ketyre apartamenteve janë të pajisur dhe me furrë elektrike dhe nëse kërkohet mund të pajisen edhe me furrë me mikrovalë.

Zona e natës

Përbëhet nga dhoma e gjumit me krevat dopio (disa janë edhe me krevat tek), TV LCD (dixhital tokësor), dhomë me 2 krevatë tek(të ndarë nga njëri-tjetri) banjo me kabinë dushi dhe peshqirë

Zona e jashtme

Ofron një ambjent privat dhe të kënaqshëm me një tarrace të madhe (që shtrihet përgjatë gjithë gjatësisë së apartamentit) të pajisur me një tavolinë dhe karrige për të drekuar dhe jashtë.Banesat me dy ambjente në katin e parë kanë edhe një oborr privat. Disa prej tyre kan dhe një shkallë të mbrojtur për të mos lejuar zbritjen e femijeve pa mbikqyrjen e prindërve. Ky ambjent i përshtatur për lojërat e fëmijëve në qetësi dhe liri absolute, ka dhe një çadër të madhe dhe një krevat për momente relaksi.

Shërbimet

 • Max.4 Persona
 • Ajër i kondicionuar
 • Parking i jashtëm/Garazh
 • Telefon me linjë direkte
 • Shërbim internet falas
 • Ashensor
 • Mini klub dhe animim
 • Biçikletë
 • Kabine dushi dhe peshqirë në tualet
 • Tarraca të mëdha dhe ballkone
 • Shërbim 24 orë në 24
 • Kasafortë
 • Oborr privat
 • TV LCD(dixhital tokësor)
Kërko Disponueshmëri
Tipet e tjera të

Apartamenteve

oferta pushimesh itali
apartament pushimi afer detit ne itali

Bilokale (me 2 ambjente)

Max. 4 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë & Ballkon
 • Kasafortë
 • TV LCD
Detaje
apartament pushimi afer detit ne abruzzo

TRILOKALE SUPERIOR (me 3 ambjente)

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë
 • Pamje nga deti
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Detaje
apartament pushimi afer detit alba adriatika

TRILOkALE PLUS (me 3 ambjente)

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë
 • Pamje nga deti
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Detaje
apartament pushimi afer detit ne abruzzo

QUADRILOKALE SUITE Deluxe VERI

Max. 8 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Furrë Mikrovalë
 • Pamje nga Kodrat
 • Vend Fantastik
 • TV LCD
 • 3 Dhoma Dopjo
Detaje
apartament pushimi afer detit alba adriatika

QUADRILOKALE SUITE Deluxe JUG

Max. 8 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Lavastovilje
 • Tarracë e madhe me verandë
 • Vend Fantastik
 • TV LCD
 • 2 Dhoma Dopjo
 • + 1 dhomë me 2 krevate tek
Detaje

Fotogaleri

apartamente pushimi me qera ne det itali