Apartamente e Rezidencës

QUADRILOKALE SUITE Deluxe SUD

QUADRILOCALI SUITE Deluxe SUD me shërbime të dyfishuara( Janë në total 2 dhe secili mund të mbajë gjithsej deri në maksimumi 8 persona përfshirë të rritur dhe fëmijë) dhe me një pamje të mrekullueshme nga deti.

Ky apartament është i vendosur në katin e tretë të rezidencës dhe është një suitë e mrekullueshme dhe me hapësirë të konsiderueshme, elegant dhe i mirë mobiluar, me një pamje fantastike nga deti dhe mbi kodrat. Përbëhet nga zona e ditës, zona e natës dhe një zonë e jashtmë mjaft e madhe.

Zona e ditës

Ofron qëndrim në një ambjent të mobiluar me divan, krevat dopio, tavolinë me karrige, TV LCD (dixhital tokësor), një kuzhinë moderne e pajisur me enë dhe mjete të ndryshme, frigorifer i lartë dhe me freezer. Shumë prej ketyre apartamenteve janë të pajisur dhe me lavastovilje dhe furrë elektrike.

Zona e natës

Përbëhet nga 3 dhoma gjumi me pamje nga deti dhe TV LCD(dixhital tokësor). Dy prej tyre janë martesorë dhe njëra me dy krevatë tek të ndarë nga njëri tjetri, 2 tualete me kabinë dushi dhe peshqirë(njëri është brenda njërës prej dhomave ndërsa tjetri shërben për dhomat e tjera.)

Zona e Jashtme

Ofron një vend të mrekullueshëm, gjigand dhe privat me një terracë të madhe rreth (100 m2) dhe pamje në të gjithë peisazhin. Është i pajisur me tavolinë dhe karrige për të pasur mundësinë e të drekuarit jashtë, ka krevatë të vegjël për momente relaksi.

Shërbimet

 • Max. 8 Persona
 • Ajër i kondicionuar
 • Parking i jashtëm/Garazh
 • Telefon me linjë direkte
 • Shërbim internet falas
 • Ashensor
 • Mini klub dhe animim
 • Biçikletë
 • Tarraca të mëdha dhe ballkone
 • Kabine dushi dhe peshqirë në tualet
 • Shërbim 24 orë në 24
 • Kasafortë
 • Oborr privat
 • TV LCD(dixhital tokësor)
Kërko Disponueshmëri
Tipet e tjera të

Apartamenteve

rezidence per pushime ne det
apartamente per pushime abruzzo

Bilokale (me 2 ambjente)

Max. 4 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë & Ballkon
 • Kasafortë
 • TV LCD
Detaje
apartamente per pushime abruzzo

TRILOKALE (me 3 ambjente)

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë
 • Pamje nga deti
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Detaje
shtepi pushimi ne bregdet ne itali

TRILOKALE SUPERIOR (me 3 ambjente)

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë
 • Pamje nga deti
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Detaje
appartament alba adriatica

TRILOKALE PLUS (me 3 ambjente)

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë
 • Pamje nga deti
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Detaje
appartamente ne alba adriatica

QUADRILOKALE SUITE Deluxe VERI

s Max. 8 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Furrë Mikrovalë
 • Pamje nga Kodrat
 • Vend Fantastik
 • TV LCD
 • 3 Dhoma Dopjo
Detaje

Fotogaleri

shtepi pushimi ne bregdet ne itali