Offerta Speciale

Offertat më të mira për klientët më të mirë
oferta pushimesh per femijet
 • pushime me familjen ne abruzzo

  PROMOCIONE TE MINUTES SE FUNDIT

  Oferta te llogaritura mbi skonto dhe paketa

  Na kontaktoni për të marrë një preventiv të personalizuar. Ju presim në Alba Adriatika për pushime të paharrueshme në det. Na kontaktoni!

  Më shumë Info
Zbulo

Apartamentet e REZIDENCËS

oferta shtepish pushimi ne abruzzo

Bilokale

Max. 4 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club & Animacione
 • Tarraca & Ballkone
 • Kasafortë
 • Telefon
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Më Teper Detaje
oferta pushimesh per femijet

Trilokale

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Tarracë buzë Detit
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Më Teper Detaje
pushime ne itali

Trilokale Superior

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Tarracë buzë Detit
 • Kasafortë
 • TV LCD
Më Teper Detaje
oferta pushimesh itali

Trilokale Plus

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Tarracë buzë Detit
 • Kasafortë
 • TV LCD
Më Teper Detaje
oferta pushimesh per femijet

QUADRILOKALE SUITE Deluxe VERI

Max. 8 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Furrë Mikrovalë
 • Pamje nga Kodrat
 • Vend Fantastik
 • TV LCD
 • 3 Dhoma Dopjo
Më Teper Detaje
oferta shtepish pushimi ne abruzzo

QUADRILOKALE SUITE Deluxe Jug

Max. 8 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Lavastovilje
 • Tarracë e madhe me verandë
 • Vend Fantastik
 • TV LCD
 • 2 Dhoma Dopjo
 • + 1 dhomë me 2 krevate tek
Më Teper Detaje