Apartamentet e Rezidencës

Shtepi pushimi e apartamente me pamje nga deti ne Alba Adriatika

TRILOKALE SUPERIOR(mund të mbajë deri në maksimumi 6 persona përfshirë të rritur dhe fëmijë) me një pamje të mrekullueshme nga deti.

Kjo trilokale, e vendosur në katin e katërt të Rezidencës, e mobiluar mirë, me hapësira dhe shumë komode është e përshtatur edhe me kondicionerë. Ajo përbehet nga zona e ditës, zona e natës dhe zona e jashtme.

Zona e ditës

Ofron qëndrim në një ambjent të mobiluar me divan, krevat dopio, tavolinë me karrige, TV LCD (dixhital tokësor), një kuzhinë moderne e pajisur me enë dhe mjete të ndryshme, frigorifer i lartë dhe me freezer. Shumë prej ketyre apartamenteve janë të pajisur dhe me furrë elektrike dhe nëse kërkohet mund të pajisen edhe me furrë me mikrovalë.

Zona e natës

Përbehet nga 2 dhoma gjumi martesore( në njërën prej tyre mund të shtohet dhe një krevat tek) secila ka pamje nga deti dhe është e pajisur me TV LCD (dixhital tokësor), banjo me kabinë dushi dhe pëshqirë.

Zona e jashtme

Ofron një vend të mrekullueshëm dhe privat me një tarracë të madhe me pamje nga deti( që shtrihet përgjatë gjithë gjatësisë së apartamentit). I pajisur me një tavolinë dhe karrige jashtë për të ngrënë jashtë në ambjent të hapur.

I Servizi

 • Max. 6 Persona
 • Ajër i kondicionuar
 • Parking i jashtëm/Garazh
 • Telefon me linjë direkte
 • Shërbim internet falas
 • Ashensor
 • Mini klub dhe animim
 • Biçikletë
 • Tarraca të mëdha dhe ballkone
 • Kabine dushi dhe peshqirë në tualet
 • Shërbim 24 orë në 24
 • Oborr privat
 • Kasafortë
 • TV LCD(dixhital tokësor)
Kërko Disponueshmëri
Tipet e tjera të

Apartamenteve

shtepi pushimi me pamje nga deti alba adriatika
apartamente pushimi ne bregdet abruzzo

Bilokale (me 2 ambjente)

Max. 4 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë & Ballkon
 • Kasafortë
 • TV LCD
Detaje
pushime me femijet ne alba adriatica

TRILOKALE (me 3 ambjente)

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë
 • Pamje nga deti
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Detaje
pushime me femijet ne itali

TRILOKALE PLUS (me 3 ambjente)

Max. 6 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Plazh Privat
 • Mini Club e Animacion
 • Tarracë
 • Pamje nga deti
 • Kasafortë
 • TV LCD
 • Kopësht Privat
Detaje
shtepi pushimi me pamje nga deti alba adriatika

QUADRILOKALE SUITE Deluxe VERI

Max. 8 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Furrë Mikrovalë
 • Pamje nga Kodrat
 • Vend Fantastik
 • TV LCD
 • 3 Dhoma Dopjo
Detaje
apartamente pushimi ne bregdet abruzzo

QUADRILOKALE SUITE Deluxe JUG

Max. 8 Persona
 • Ajër i Kondicionuar
 • Free Wi-Fi
 • Lavastovilje
 • Tarracë e madhe me verandë
 • Vend Fantastik
 • TV LCD
 • 2 Dhoma Dopjo
 • + 1 dhomë me 2 krevate tek
Detaje

Fotogaleri